Web Servisim
0541-571-1876 7/24 Müşteri Destek
Destek Talebi Oluştur

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Not: Hosting ve Alan Adınız mevcut değil ise ve bu hizmetleri bizim tarafımızdan almak istediğiniz takdirde, bu hizmetler için yıllık ödeme yapmanız gerekecektir. Detaylı bilgi almak için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?

Hosting ve Alan Adınız olduğu takdirde elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Web Paketlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen paket, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Paket kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Üzerinden 1 ay geçen lisanslar değiştirilmemektedir. Ancak aynı firmaya ait ilk alınan lisans com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.4 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Müşteri Odaklı Çalıştığımız için Siz müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üreterek çalışmalara devam ediyoruz.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Ödemenizin onaylanmasına müteakiben, hemen çalışmalara başlanıp, Siz müşterilerimiz ile iletişim halinde olacak şekilde, çalışmalar bitirilip siteyi size teslim ediyoruz.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Kredi Kartı ile ödeme yapabilmeniz için gerekli izin ve çalışmalar devam etmektedir.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Teknik destek veriyor musunuz?

En hassas olduğumuz hususlardan biri de teknik destektir. Paketlerimizi satın alan müşterimize, teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Web sitem Google'da çıkar mı?

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!